Tryeza.com

Sugjero nje artikull per kete teme | Posto nje pyetje per kete teme
Reklama:

Detyra KursiArtikuj dhe lajme te reja:
Shitje Online

Detyre kursi finance 2012

Per te lexuar me shume per detyre kursi finance 2012 ju ftojme te vizitoni nje nga faqet e meposhtme.
Ne rast se faqja qe publikohet ne kete liste nuk permbarn informacione rreth detyre kursi finance 2012 athere ju sugjerojme te klikoni nje nga fjalet e tjera kyce te listura.
Nese keni ndonje pyetje klikoni ketu per ta publikuar online. Mbase dikush do tiu kthej pergjigje dhe ju ndihmon.

[ Lojra me makina ] [ Lojra me barbi ]
Reklama
ReklamaPyetje ne lidhje me kete teme nga vizitoret tane:


“nje obligacion 700eu paguan 11%interes vjetor dhe maturohet pas 4 vitesh.ne qoftese se normat e interesit ne treg jan 12%,cili do te ishte qmimi i obligacionit”
Pustuar nga: jeta ne daten: 03-06-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje


Lista e faqeve:

detyre kursi finance 2012Detyra Kursi
Hyr tani ne detyrakursi.net dhe lexo me shume per detyre kursi finance 2012!
http://www.detyrakursi.net


Nese nuk gjeni asnje informacion ne faqet e mesiperme ju ftojme te vizitone faqe te tjera te rrijetit tone si:

Portali shqiptarPortali shqiptar
Hyr tani ne portali.im dhe lexo me shume per detyre kursi finance 2012!
http://www.portali.im
Shtypi ShqiptarShtypi Shqiptar
Hyr tani ne shtypi.im dhe lexo me shume per detyre kursi finance 2012!
http://www.shtypi.im
Vetem LajmeVetem Lajme
Hyr tani ne vetemlajme.com dhe lexo me shume per detyre kursi finance 2012!
http://www.vetemlajme.com

 

Indeksi | Terms & Conditions | Privacy Policy